Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je to anime?

3. 4. 2009

Anime je charakteristické postavami, které jsou z celého seriálu nejlépe vykresleny. Je známo, že Japonci dávají postavám velké oči. A specializují se na výraz ve tváři. Vždy poznáte, jestli se postava směje, stydí, pláče nebo je naštvaná. Anime se rozděluje do 5 základních typů a potom se od nich odvozuje celá řada typů, které se různě spojují.

 

1.Shounen - tohle anime je spíš pro kluky. Je tu hooodně bojů o záchranu světa, ale i mezi nimi samotnými...je to anime drsnějšího rázu...k tomu to typu se vztahuje také Shounen-ai, to je o vztahu mezi dvěma kluky a poté ještě yayoi, tady jde i o erotiku mezi kluky.

2.Shoujo-
tohle je zase spíše pro holky. Tady se řeší typické problémy školaček..(však to znáte ;)), o cestování do jiných světů..a hledání lásky.

3.Hentai- tohle je spíše pro dospělý..hehe, jde o animaci ehm..péčka..=P

4.dětké- Sem patří např. Digimon..je to určené dětem..

5.Shoujo-Shounen-
tohle zaujme jak nás, holky, tak i kluky. Je jasné, že se zde bude bojovat např. o čest něčí milované nebo o pomstu. Sem myslím, že zapadá i InuYasha =DD

Tak, potom jsou ještě různě pospojované, takže jich je opravdu mnoho. Můžu vám ale říct, že ten, kdo nikdy neviděl anime přichází opravdu o hodně...je to skvělé odreagování...=DD

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář